A-tím 2022/2023

FK Brezno

2022-2023

A-tím

Súpiska, štatistiky a program A-tímu v jesennej časti ročníka 2022/2023

Individuálne štatistiky hráčov

Číslo dresu

Meno

Počet zápasov

Minúty

Góly

Žlté karty

1

Aurel Martinec (BR)

9


810

10

1

2

Patrik Morong (BR)

4

360

6

1

3

Michal Baník

12

348

2

1

4

Branislav Skaloš

13

966

1

4

5

Dominik Molčan

13

1061

1

2

6

Tomáš Brndiar

8

720

3

0

7

Branislav Liskay

4

26

0

0

8

Oliver Trajteľ

10

835

9

1

9

Mário Gašperan

10

855

1

2

10

Oliver Kováčik

12

886

1

1

11

Peter Gordan

12

1080

2

1

12

Matej Morong

13

1012

0

1

13

Marcel Tyčiak

13

1046

2

2

14

Peter Kobzoš

10

393

5

1

15

Peter Szczepaniak

10

907

2

2

16

Michal Turňa

2

47

0

0

17

Peter Kupec

8

405

0

0

18

Peter Bodnárik

0

0

0

0

19

Samuel Kafrík

12

315

0

0

20

Illia Pieshykov

9

650

5

2

Realizačný tím

Funkcia

Meno

Licencia

Hlavný tréner

MUDr. Ivan Dubíny

UEFA A

Asistent trénera

Marcel Tyčiak

UEFA B

Vedúci tímu

Marek Makuša

Kustód

Masér

Zdravotník

Martina Ťažká

Brankári

Aurel Martinec

Patrik Morong

Obrancovia

Michal Baník

Mário Gašperan

Peter Gordan

Peter Kupec

Branislav Liskay

Michal Turňa

Stredoví hráči

Dominik Molčan

Tomáš Brndiar 

Matej Morong

Oliver Trajteľ

Oliver Kováčik 

Marcel Tyčiak

Illia Pieshykov

Branislav Skaloš

Peter Kobzoš

Útočníci

Samuel Kafrík

Peter Szczepaniak

Peter Bodnárik

Realizačný tím

Hlavný tréner

MUDr. Ivan Dubíny

Asistent trénera

Marcel Tyčiak

Vedúci tímu

Marek Makuša

Rozpis zápasov a výsledky

Slovnaft Cup (predkolo)

Nedeľa 31.7.2022 17:00

MŠK Tisovec – FK Brezno

1 : 2 (Góly: Szczepaniak, vlastný)

1. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 7.8.2022 17:30

FK Brezno – OŠK Dobrá Niva

2 : 0 (Góly: Trajteľ, Gordan)

Slovnaft Cup (1. kolo)

Streda 10.8.2022 17:00

FK Brezno – FTC Fiľakovo

2 : 0 (Góly: Trajteľ, Tyčiak)

2. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 14.8.2022 17:00

FK 09 Bacúch – FK Brezno

2 : 2 (Góly: Kobzoš, Trajteľ)

3. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 21.8.2022 16:30

FK Brezno – ŠK Hrochoť

8 : 1 (Góly: Pieshykov 2, Trajteľ, Tyčiak, Kobzoš, 3x vlastný)

Slovnaft Cup (2. kolo)

Streda 24.8.2022 17:00

FK Slovan Kúpele Sliač – FK Brezno

0 : 2 (Góly: Trajteľ, Molčan)

4. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 28.8.2022 16:00

FK Brezno – TJ ŠK Sokol Jakub

5 : 1 (Góly: Pieshykov 2, Tyčiak, Skaloš, Baník)

5. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 4.9.2022 15:30

OFK 1950 Priechod – FK Brezno

1 : 1 (Gól: Trajteľ)

6. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 11.9.2022 15:30

FK Brezno – FK Slovan Kúpele Sliač

8 : 0 (Góly: Pieshykov 3, Trajteľ 2, Brndiar 2, vlastný)

Slovnaft Cup (3. kolo)

Streda 14.9.2022 16:00

FK Brezno – FK Podkonice

2 : 1 (Góly: Skaloš, Trajteľ)

7. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 18.9.2022 15:00

OFK Hliník n. Hronom – FK Brezno

1 : 4 (Góly: Kobzoš 2, Gašperan, Szczepaniak)

8. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 25.9.2022 15:00

FK Brezno – MFK Spartak Hriňová

2 : 0 (Góly: Kobzoš, Skaloš)

9. kolo VI. ligy sk. C

Sobota 5.11.2022 13:30

TJ Partizán Osrblie – FK Brezno

1 : 3 (Góly: Molčan, Trajteľ, Szczepaniak)

10. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 9.10.2022 14:30

FK Brezno – TJ Slovan Dudince

1 : 0 (Gól: Tyčiak)

11. kolo VI. ligy sk. C

Sobota 15.10.2022 14:30

ŠK Sásová – FK Brezno

5 : 1 (Gól: Gordan)

Slovnaft Cup (4. kolo)

Streda 19.10.2022 14:30

FK Brezno – MŠK Púchov

1 : 3 (Gól: Pieshykov)

12. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 23.10.2022 14:00

FK Brezno – FK Selce

3 : 2 (Góly: Kováčik, Trajteľ, Brdniar)

13. kolo VI. ligy sk. C

Nedeľa 30.10.2022 14:00

MFK Strojár Krupina – FK Brezno

2 : 2 (Góly: Trajteľ, Baník)

Výsledkový súhrn FK Brezno

Výsledkový súhrn FK Brezno

Počas uplynulého víkendu zasiahli do bojov všetky naše tímy okrem staršieho dorastu U-19, ktorému zápas odriekol súper z Tisovca. Výsledkovo sa najviac darilo A-tímu, ktorý zvíťazil nad Dobrou Nivou, pričom ostatné naše kategórie zaknihovali prehry. Nutné je však...

Prípravka U-9 na halovom turnaji

Prípravka U-9 na halovom turnaji

V nedeľu 27.11.2022 sa prípravka FK Brezno s hráčmi narodenými v roku 2014 a mladší zúčastnila kvalitne obsadeného turnaja v Banskej Bystrici, ktoré organizátorom bol ŠK Sokol Jakub. Tím vedený trénerom Tomášom Lysinom sa po dobrých výkonoch umiestnil až na siedmom...