Vitajte na oficiálnej webovej stránke FK Brezno, ktorá zahajuje svoje pôsobenie so začínajúcou sezónou 2021/2022 !!!!!

Všetci spoločne veríme, že aj nový web prinesie nový vietor do klubových cieľov a vtiahne fanúšikov do diania futbalového klubu z Brezna. Na stránke nájdete vždy pravidelné informácie z kuchyne klubu, kádre a výsledky jednotlivých kategórií, odkazy na videá zo zápasov či iné zaujímavosti týkajúce FK Brezno. V neposlednom rade bude slúžiť hráčom, rodičom a priaznivcom klubu na sledovanie programu týždňa jednotlivých kategórií s miestami a časmi jednotlivých tréningov v rámci kalendárneho týždňa.

Sezóna 2021/2022 je úspešne zahájená a tešíme sa na spoločné futbalové chvíle s FK Brezno!