V ďalšom domácom zápase privítali naši žiaci na ihrisku na Brezenskej ulici súpera z Novej Bane a opäť sa viac darilo starším žiakom, ktorý si poradili so súperom výsledkom 3:1 a predĺžili sériu bez prehry na päť duelov. Mladší žiaci súperovi vzdorovali, ale po troch góloch v druhom polčase z toho bola prehra 0:3.

Starší žiaci U-15 s trénerom Matejom Švantnerom od prvej minúty potvrdzovali dobrú formu a súpera pritlačili na svoju polovicu ihriska. Prvé náznaky šancí Bartoša či Herka ešte gólom neskončili, ale v 16. minúte nás svojim 10. gólom v sezóne poslal do vedenia Michal Herko 1:0. Po góle sa chlapcom hralo ľahšie a výsledkom toho boli pekné akcie a aj ďalšie dva góly do siete hostí. Prvý zaznamenal v 24. minúte Ján Pančík 2:0 a tesne pred polčasom zvýšil na 3:0 kapitán mužstva Vraždiak. Po prestávke a prestriedaní to už nebol výkon z prvého polčasu, čo hneď z kraja potrestal jeden z hosťujúcich hráčov gólom na 3:1. Aj napriek snahe a dobrému výkon už hráči Brezna ďalší gól nepridali. Po zápase sa naši chlapci tešili z troch bodov, i keď s výkonom veľmi spokojný tréner Švantner nebol: V zápase proti Novej Bani sme sa tešili z dalších troch bodov, no s herným prejavom niesom spokojný. V zápase sme sice dominovali, ale časté boli zbytočné straty či odkopnutia lôpt a taktiež neplnenie úloh, ktoré sme si povedali v šatni. Víťazstvo teší, no hneď pokračujeme v príprave na lídra tabuľky s ktorým musíme hrať lepšie.”

FK Brezno U-15  –  MFK Nová Baňa   3 : 1   (3 : 0)

Góly za Brezno: 16´ Herko, 24´ Pančík, 31´ Vraždiak

Zostava U-15 : Ďuriš – Pančík J., Mora, Paľus (46´ Kováčik A.), Grendel (62´ Belko) – Giertl S., Pančík M., Schön (36´ Kováčik O.) – Herko, Bartoš (36´ Giertl A.), Vraždiak

Mladší žiaci U-13 proti súperovi y čela tabuľkz opäť nesklamali. Herne sa druhému mužstvu tabuľkz naši chlapci vyrovnali a o osude celého zápasu rozhodli len malé detaily. Prvý polčas skončil bez gólov, keď obe družstvá mali dobré príležitosti na gól, no ten prvý poadol až v 39. minúte, keď sa presadil hosťujúci hráč. Snahu o otočenie výsledku ukončil dvomi rýchlymi gólmi desať minút pred koncom hosťujúci Benčúrik a tak sa našim chlapcom nepodarilo zvíťaziť. Herne sa posúvame vpred, pri trpezlivej práci prídu aj dobré výsledky.

FK Brezno U-13  –  MFK Nová Baňa   0 : 3   (0 : 0)

Zostava U-13 : Štimac – Kováčik, Koštial, Šucha, Buša, Cernat, Štulrajter, Lukáč, Červenák)
(Striedali : Jendrašík S., Liskovský)