V pondelok 15.1. po krátkom oddychu opäť začíname zaberať naplno. Viac ako 2 mesiace máme na tvrdú zimnú prípravu, aby sme sa pripravili na jarnú časť, ktorá majstrovskými zápasmi začína v 2. polovici marca. Na sezónu sa budeme pripravovať v domácich podmienkach, ktoré máme v Brezne vytvorené na vynikajúcej úrovni. Tréningy budú prebiehať na umelej tráve na Pionierskej ulici a všetky prípravné zápasy odohráme na umelej tráve nad Kauflandom.

O zmenách v hráčskom kádri budeme postupne informovať. Zatiaľ najväčšou zmenou je zmena na trénerskom poste, kde Ivana Dubínyho nahradí Marcel Turňa. Aj touto formou by sme sa chceli poďakovať Ivanovi Dubínymu, za jeho profesionálny prístup a roky tvrdej práce pre FK BREZNO a naopak trénera Turňu v našom klube vítame a prajeme mu veľa úspechov.

Zoznam zápasov A-tímu:

27.1. RSC Hamšík Academy (14:00)

4.2. TJ Tatran Čierny Balog (10:00)

10.2. RSC Hamšík Academy “B” (14:00)

17.2. OFK Slovenská Ľupča (14:30)

24.2. ŠK Prameň Kováčová (15:00)

9.3. TJ Látky (15:00)

16.3. ŠK Badín (15:00)

Informácie nájdete aj na našej Facebookovej stránke.