A-tím pod vedením trénera Marcela Turňu nastúpil v nedeľu 7.4. o 15:30 na ihrisku FK Slovenské Ďarmoty. Po kontroverznom rozhodnutí rozhodcu, ktorý nám neuznal gól, domov odchádzame bez bodu. Ďalší zápas odohrá naše mužstvo v piatok 12.4. opäť na ihrisku súpera v Ladomerskej Vieske.

Najbližší domáci zápas nás čaká derby 21.4. o 16:00 proti Osrbliu na našom hlavnom štadióne. Srdečne vás všetkých pozývame. 

16. kolo, 7.4. o 15:30
FK Slovenské Ďarmoty 1:0 FK BREZNO
Góly: X

Zostava FK Brezno:
Vaník – Skaloš, Gordan, Kováčik – Baliak, Morong, Kovalčík, Kafrík – Tréger, Tyčiak (70’ Hanzlovič), Szczepaniak

Hodnotenie trénera Marcela Turňu: “Tento zápas nás nezastihol v optimálnej pohode. Hlavne prvý polčas sme na nekvalitnom ihrisku hrali presný opak toho, na čom zakladáme našu hru. Nedokázali sme presne zakombinovať, väčšinu útočných akcii sme chceli riešiť cez dlhé lopty, čo nemalo pri dobre hrajúcej obrane úspech. Zdĺhavo a nepresne sme kombinovali a nedokázali sme si v podstate ani v 1. polčase vypracovať čistú šancu na skórovanie. Druhý polčas sme sa už aspoň priblížili k hre, ktorou sa chceme prezentovať, vytvárali sme si postupne tlak a záverečných 20 minút sme už jasne dominovali. Šance, ktoré sme si vypracovali sme však nedokázali premeniť, v 85. minúte nás slabučký rozhodca hrubo poškodil, keď najskôr uznal náš gól z rohového kopu, vzápätí však po tlaku domácej lavičky ho odvolal a nariadil faul, ktorý videl len on sám. Záver zápasu bol potom značne nervózny a na našu smolu nám utiekol aj bod a strelili sme si vlastný gól. Náš gólman Vaník urobil nepochopiteľne školácku chybu, keď mu pomocná prihrávka utiekla popod nohu a domáci tak zadarmo prišli k trom bodom. S výkonom nemôžeme byt spokojní, hlavne prvý polčas sa už v našej hre nesmie opakovať.”