V 22. kole nastúpil A-tím proti priamemu konkurentovi o tretie miesto v tabuľke, tíme FK Selce a po zápase si oba tímy podelili body po remíze 1:1. Brezno tak ostáva v tabuľke so štvorbodovým mankom za našim súperom.

Od prvých minút sa hral vyrovnaný zápas dvoch kvalitných družstiev. Prvú šancu si vypracovali hostia, keď sa v 10. minúte z uhla presadil Koctúr, ale mieril len do Kučeru a následný center zakončil hosťujúci útočník nad bránu. O desať minút neskôr po závere v pokutovom území Seliec zakončil z voleja Oliver Kováčik, ale len do brániaceho hráča. Vyrovnaný zápas pokračoval, po centri zľava opäť hosťujúci útočník mieril nad bránu a na opačnej strane nevydarený center Pribulu vystrašil brankára hostí a lopta obtrela brvno. V 33. minúte to ale Pribulovi vyšlo, po aute sa obtočil okolo hráča a krásnou strelou poslal Brezno do vedenia 1:0. Bohužiaľ naše vedenie trvalo len do poslednej minúty prvého polčasu. Kľačan sa z hĺbky ihriska pokúsil o center, ktorý však poriadne natiahol a jeho nevydarený pokus dokonale zapadol do brány Kučeru 1:1. Druhý polčas začal svižne, najskôr Koctúra zblokoval v poslednej chvíli Liskay a na opačnej strane Szczepaniak preváhal čas na strelu a nakoniec prihrávkou našiel Pribulu, ktorého pokus chytil brankár hostí. Aktívny Pribula o dve minúty výborne nabehol na kolmú prihrávku, dobre vystrelil, ale opäť sa vyznamenal brankár Seliec. Dobrú futbal pokračoval, po faule Kupca kopal nebezpečnú štandardnú situáciu hosťujúci Ríša, ale Kučera bol pripravený. V 60. minúte potiahol loptu Morong a skoro sa zopakovala situácia zo 45. minúty, nepodarená dlhá prihrávka mierila do brány, ale v poslednej chvíli ju na brvno vytiahol brankár Jančiar. Vzápätí hlavičkoval tesne nad Pribula a po pár minút neskôr z vnútra pokutového územia nechal opäť vyniknúť brankára Jančiara Szczepaniak. Zahanbiť sa nedal ani náš brankár Jakub Kučera, ktorý vychytal v 70. minúte zoči-voči Koctúra. Dobrú šancu mal ešte tesne pred koncom Brndiar, ktorý sa dobre preštrikoval, ale nedôrazná strela chytil brankár Jančiar. Úrovňou výborný zápas skončil deľbou bodov, čo ocenil po zápase aj tréner Ivan Dubíny: “Diváci na štadióne videli na pomery  piatej ligy nadpriemerný zápas. O víťazstvo sme prišli náhodným gólom súpera a vinou nepremieňania gólových príležitostí, čo sa javí ako najväčší problém tohto mladého mužstva.”

FK Brezno – FK Selce 1 : 1 (1 : 1)

Gól za Brezno : 33´ Pribula

Zostava : Kučera – Morong. Kupec, Lisaky, Baník (68´ Brndiar), Kováčik O., Skaloš, Trajteľ, Szczepaniak, Molčan, Pribula (80´ Giertl)