V sobotu 2.12.2023 sa v Mestskej športovej hale Brezno – Mazorníkovo uskutočnil Vianočný turnaj prípraviek U-9 a U-11. Turnaj organizoval náš klub s podporou ObFZ BB.

Turnaj bol rozdelený na dve časti. Doobeda si svoje sily zmerali hráči U-9 (2015 a mladší) a poobede hráči kategórie U-11 (2013 a mladší). Prítomní rodičia, ktorí celý turnaj hráčov podporovali a fandili im, mali možnosť vidieť naozaj vyrovnané zápasy. Turnaje sa niesli v priateľskej predvianočnej atmosfére a na konci nebolo dôležité kto je prvý a kto posledný, ale víťazi boli všetci hráči. Každý hráč dostal medailu a sladkú odmenu. Veríme, že chlapcom turnaj pomohol a využijú to na svoj ďalší progres.

Turnaj U-9

Hráči našej najmladšej kategórie U-9 pod vedením trénera Tomáša Lysinu, odohrali 3 zápasy. Postupne proti TJ Slovan Beňuš, ŠK Partizán Čierny Balog a TJ Slovan Michalová.

Výsledky turnaja:

FK Brezno – TJ Slovan Beňuš 2:0

FK Brezno – ŠK Partizán Čierny Balog 1:3

FK Brezno – TJ Slovan Michalová 4:0

Turnaj U-11

Hráči staršej prípravky U-11 pod vedením trénera Mateja Švantnera, odohrali 3 zápasy. Svoje sily si zmerali s ŠK Partizán Čierny Balog, TJ Slovan Michalová a taktiež proti prvoligovej prípravke FK Železiarne Podbrezová.

Výsledky turnaja:

FK Brezno – FK Železiarne Podbrezová 0:5