Stredu využil náš A-tím na ďalší prípravný zápas pred jarnou časťou, v ktorej sa pokúsime zabojovať o vyššie priečky v tabuľke V. ligy. Aj z tohto dôvodu zvolil manažment duel proti III. ligistovi FK Podkonice, s ktorým si naši chlapci zmerali sily a po výbornom výkone remizovali 1:1. Prvý polčas bol z oboch strán otvorený a skusenejší hostia z Podkoníc boli o čo si lepším družstvom, no na našich chlapcoch bolo vidno enormnú snahu a aj kvalitu, ktorá sa postupne prejavu na hernom prejave pod vedením trénera Dubínyho. V prvom polčase naša obrana odolávala a naopak boli to hráči Brezna, ktorí sa ujali vedenia, keď sa presadil Pribula 1:0. Druhý polčas po prestriedaní hostia ešte viac pritlačili našich chlapcov, ktorí odolávali až do 76. minúty a vyrovnania hosťujúcim hráčom na konečných 1:1. Povzbudivý výsledok do posledných týždňov pred prvým jarným kolom vyzdvihol aj hlavný tréner Ivan Dubíny: “Prípravný zápas s tretoligovými Podkonicami mal veľmi dobrú úroveň. Hostia od začiatku potvrdzovali svoju kvalitu, opticky mali viac z hry, ale do výraznejších gólových príležitosti ich naša defenzíva skvele dirigovaná Gajdošíkom nepúšťala. Naopak my sme hrozili z rýchlych protiútokov. Po autovom vhadzovaní a chybe brankára hostí sme išli do vedenia a to nás ešte viac povzbudilo. V druhom polčase nás hostia pritlačili na našu polku, ale dokázali sme odolávať až do 76. minúty, keď sme stratili zbytočne loptu a súper to využil na vyrovnanie. V závere sme nevyužili dve dobré šance na strhnutie víťazstvá na našu stranu. Chlapcov chválim za dnešný výkon proti veľmi kvalitnému súperovi. Už sa začína ukazovať vnútorná sila mužstva, keď každý,  vrátane mladých dorastencov nechal na ihrisku všetky svoje sily.”

FK Brezno – FK Podkonice   1 : 1   (1 : 0)

Gól za Brezno : Pribula

Zostava : Kučera – Kupec, Liskay, Gajdošík, Kováčik O. – Mózer, Brndiar, Morong, Szczepaniak, Skaloš – Pribula
(Striedali : Martinec, Kochan, Pindeš, Ľupták)