A-tím v nedeľu 24.03. o 15:00 nastúpil na zápas prvého kola jarnej časti na ihrisku Radzoviec. Zápas naši chlapci zvládli a už další zápas ich čaká 31.03. o 15:00 na domácom ihrisko proti lídrovi súťaže Tomášovciam.

Na prvý domáci zápas v jarnej časti vás všetkých srdečne pozývame.

14. kolo, 24.03. o 15:00
OŠK Radzovce 1:2 FK BREZNO
Góly: Szczepaniak, Morong M.

Zostava FK Brezno:
Morong P. – Kupec (80’ Tyčiak), Skaloš, Gordan – Kováčik (90’ Patúš), Morong M., Kovalčík, Baliak – Tréger (85’ Hanzlovič), Kafrík (90’ Pauko), Szczepaniak

Hodnotenie trénera Marcela Turňu: “Cieľ získať tri body, s ktorým sme cestovali na horúcu pôdu k súperovi sme splnili. Víťazstvo sa však nerodilo ľahko a domáci nám nič nedarovali zadarmo. Mali sme dobrý úvod zápasu, kontrolovali sme hru a v 12. minúte sa nám podarilo aj streliť pekný gól, keď center Trégera usmernil hlavou do siete Szczepaniak. To však nakoplo domácich, pritvrdili hru, dohrávali osobné súboje, hra bola často kúskovaná a prerušovaná, a to nás vyviedlo z tempa. Nedokázali sme dlhšie podržať loptu, vplyvom zlého terénu aj presnejšie zakombinovať a domáci sa cez jednoduché nakopávané lopty snažili vytvoriť si ich. Naša obrana však dôležité súboje uhrala, až na jeden sporný moment, keď pred koncom polčasu sa domácim strelou z vnútra šestnástky podarilo vyrovnať. Druhý polčas sme už viac kontrolovali hru, chýbal nám však nejaký prekvapivý moment v poslednej tretine ihriska na vytvorenie si viac možností na zakončenie. Domácim sme už dobrou defenzívou nedali možnosť si vypracovať vyloženú šancu a našu bránu už prakticky v druhom polčase neohrozili. Vytúžený gól sa nám podarilo streliť osem minút pred koncom zápasu, výborne zahratý roh Szczepaniaka usmernil do brány Morong a zabezpečil nám tri body. Celé mužstvo si zaslúži pochvalu za dobre odpracovaný zápas a v nedeľu sa tešíme na 1. mužstvo súťaže Tomášovce, na ktorý chceme pozvať všetkých fanúšikov.”