Po zimnej odmlke sa do akcie vracajú aj mládežnícke tímy FK Brezno! Počas uplynulého dní sa mladí hráči z Brezna sa zúčastnili dvoch halových turnajov – starší žiaci ešte vo štvrtok 26.1.2023 odohrali turnaj na Základnej škole v Brusne a v sobotu 28.1..2023 odohrala najstaršia prípravka FK Brezno U-11 Bamu Cup v Závadke nad Hronom.

Starší žiaci U-15 pod vedením trénerov Matej Švantner a Miroslav Mora odohrali tri duely po 20 minút a postupne si zmerali sily s:

FK Brezno – ZŠ SNP 20 Banská Bystrica   4 : 6 (Góly za Brezno: Kršiak 2, Seifert, Mora)
FK Brezno – FK Selce                                      2 : 5 (Góly za Brezno: Mora, Seifert)
FK Brezno – FK Brusno                                  1 : 2 (Gól za Brezno : Mora)

FK Brezno U-15 reprezentovali : Igor Štimac – Maxim Mora, Šimon Seifert, Martin Pančík, Oliver Kováčik, Filip Kršiak, Andrej Kováčik, Alex Koštial

Najstaršia prípravka U-11 na spomínanom Bamu Cupe v Závadke nad Hronom bojovala o prvé dve postupové miesta, ktoré jej len tesne ušli po tesných prehrách s Michalovou a Beňušom A. Rovnako ako starší žiaci, aj zverenci trénera Juraja Zajaka odohrali tri zápasy po 20 minút s nasledovnými výsledkami:

FK Brezno – ŠK Partizán Čierny Balog “B”  7 : 0 (Góly za Brezno : Kalvaster 3, Mora 2, Jenča, Surový)
FK Brezno – TJ Slovan Michalová                  1 : 3 (Gól za Brezno : Kalvaster)
FK Brezno – TJ Slovan Beňuš                          0 : 3

FK Brezno U-11 reprezentovali : Juraj Valašťan, Alex Gyulai, Patrik Jenča, Filip Blažek, Norbert Surový, Matúš Kalvaster, Viktor Mora, Tomáš Durľák