V sobotu 5.3.2022 sa naša najstaršia prípravka U-11, ktorú tvorili hráči ročníka narodenia 2011 a 2012, zúčastnila halového turnaja v Badíne, ktorý organizovala MFK Dukla Banská Bystrica.  V štyroch zápasoch sme si zmerali sily so súpermi rôznej kvality a ak keď výsledky hovoria v náš neprospech, určite sme radi za každú konfrontáciu mimo svojho okresu a v tak krásnej športovej hale akú mali možnosť vidieť naši hráči v Badíne. V našom drese nastúpil mix hráčov spolupracujúcich klubov FK Brezno, ŠK Partizán Čierny Balog a FK Michalová, začo patrí všetkým zainteresovaných poďakovanie. Krátke hodnotenie nám poskytol tréner U-11 Igor Brozman : “Turnaj sa hral formou skupín, z ktorých sa následne postupovalo do vyraďovacej fázy. Naši chlapci v zostave Jendrašík S., Šucha, Jendrašík A., Úradník, Červeňák, Kobza, Giertl, Lukáč a Baka po porážke s MFK Dukla Banská Bystrica (2:8) a remíze s ŠK Badín (4:4) obsadili v skupine druhé miesto. Následne po skupinovej časti si chlapci zmerali sily opäť s hráčmi Badína, na ktorých však tentokrát nestačili a prehrali (2:4) a taktiež sme remizovali s rovesníkmi z Ľubietovej (4:4). Naši chlapci tak na turnaji obsadili šieste miesto a ukázalo im to stránky, na ktorých treba pracovať. Dúfajme, že  ale tiež im to dodalo motiváciu sa naďalej zlepšovať a pracovať na sebe v tréningovom procese. Obaja tréneri napriek neočarujúcemu umiestneniu hodnotíme účasť na turnaji veľmi pozitívne a na svojich zverencov sme boli za predvedené bojovné výkony v ťažkej konkurencií veľmi hrdí.”

Góly za FK Brezno : Úradník Sebastián 4, Lukáč Patrik 3, Samuel Kobza 2, Tomáš Šucha 2, vlastný 1