Náš A-tím v piatok 12.4. odohral predohrávku 17. kola na ihrisku Ladomerskej Viesky. Od prvých minút naši chlapci dominovali a zaslúžene si po výhre 5:1 vezieme domov 3 body.

Srdečne vás všetkých pozývame na domáci majstrovský zápas proti Osrbliu, ktorý odohrá náš A-tím v nedeľu 21.4. o 16:00 na Hlavnom futbalovom štadióne.

17. kolo, 12.4. o 15:30
FK Filjo Ladomerská Vieska 1:5 FK BREZNO
Góly: Brndiar, Szcztepaniak, Gordan 2, Kovalčík 

Zostava FK Brezno:
Morong P. – Gordan, Skaloš, Morong – Baliak (82’ Ambros) , Kovalčík, Brndiar, Kafrík (82’ Švantner) – Tréger (73’ Hanzlovič), Tyčiak (73’ Patúš), Szczepaniak

Hodnotenie trénera Marcela Turňu: “Z našej strany konečne aj herne aj strelecky efektívny zápas, v ktorom sme mali prakticky celozápasovú prevahu. Domácim sme toho veľa nedovolili a nejakú vyloženú šancu si počas celého zápasu ani nevytvorili. Prvý polčas to ale nebolo z našej strany úplne ideálne, nedokázali sme byť trpezlivejší na lopte, lepšie a dlhšie zakombinovať, čím sme pustili do hry aj domácich. Podarilo sa nám pred koncom polčasu streliť úvodný gól, a to nás upokojilo. O osude zápasu sa rozhodlo v úvodných 15 minútach druhého polčasu, keď sme štyrmi peknými gólmi deklasovali domácich, ktorí na našu hru nedokázali zareagovať. Mrzí trocha ďalší zbytočný gól v našej sieti po chybe, ale celkovo sme odohrali dobrý zápas, hlavne druhý polčas sme už herne dominovali, a to nám zaslúžene prinieslo aj pekné góly a vysoké víťazstvo. Dúfam, že sme sa dobre naladili na nadchádzajúci domáci derby zápas s Osrblím, na ktorý pozývame všetkých fanúšikov.”